NUTRENA

NUTRABYK PASZA TREŚCIWA 25 KG
(dawne Młode bydło Opasowe)

NUTRABYK KONCENTRAT 1 25 KG
(dawny „Koncentrat Opas”)

NUTRABYK KONCENTRAT 2    25 + 2,5 KG
(dawny „Koncentrat Opas 2”)

PREPARATY KROMILK

f

W Nutrenie szanujemy ciężką pracę polskiego rolnika. Rozumiemy wyzwania i trudności w hodowli zwierząt. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala tworzyć dopasowanei solidne pasze gwarantujące najlepsze wyniki w hodowli. Dzięki temu praca rolnika jest łatwiejsza. Nutrena jest wyspecjalizowanym działem firmy Cargill, który oferuje swoje produkty poprzez autoryzowaną sieć Dealerów. Nutrena ma bogatą historię potwierdzoną sukcesami i innowacjami. Funkcjonujemy i rozwijamy się od 1920 roku. W Nutrenie nowe rozwiązania technologiczne, nowe odkrycia w żywieniu zwierząt oraz w zarządzaniu są natychmiast przekładane na lokalne rynki, gdzie dostarczają najwyższą wartość – nieważne w jakiej części świata czy z jakiego kraju pochodzą.

Nutrena, wraz z ponad 300 Dealerami na terenie całego kraju, oferuje produkty dla wszystkich gatunków zwierząt hodowlanych.Poznaj świat Nutreny, ponieważ każdego dnia Nutrena Ułatwia Życie:
www.nutrena.plwww.nutrenaworld.com

Firma Nutrena produkuje pasze, koncentraty i dodatki mineralne dla zwierząt hodowlanych. Jest liderem w swojej dziedzinie. Prawie 90 letnia tradycja stawia tę firme w czołówce w tej branży. Posiada wielkie doświadczenie dzięki czemu przyczynia się do poprawy jakości Państwa produktów a wybitni specjaliści dokładają wszelkich starań by produkty Nutreny były jak najlepszej jakości oraz spełniały Państwa oczekiwania.