Trzoda

W Nutrenie, od ponad trzech pokoleń, wiedzę o rynku trzodowym, zaangażowanie i innowacje traktujemy jako priorytet. Każdy nowy produkt jest wynikiem badań przeprowadzonych wśród hodowców trzody, a także licznych testów. To wszystko po to, abyś był zadowolony z żywienia swoich zwierząt. W naszym centrum kupisz wszystkie produkty do prowadzenia nowoczesnej hodowli trzody chlewnej.

Na naszą ofertę składają się pasze pełnoporcjowe i koncentraty paszowe dla:

  • Prosiąt 
  • Tuczników
  • Stada podstawowego

Program Pełne Bezpieczeństwo

Profilaktyka jest najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem w hodowli zwierząt, zapewniającym niższe koszty i większą efektywność produkcji, dlatego naszym celem jest zapobieganie chorobom, a nie ich leczenie. Naszym klientom proponujemy innowacyjną i najbardziej efektywną formę zapewnienia zdrowia na fermie – PROGRAM Pełne Bezpieczeństwo. Jest to skuteczne, proste, wygodne i tanie rozwiązanie. Dzięki temu innowacyjnemu programowi: oszczędzasz pieniądze – nie musisz inwestować w dodatkowy sprzęt,Twoja praca jest łatwiejsza – ograniczasz się tylko do podania paszy, masz mniej problemów – zwierzęta otrzymują taką samą dawkę leku w każdej porcji paszy.

Program PIG.NET

Z myślą o naszych klientach powstał nowy PROGRAM pod nazwą Pig.Net. Zapewnia on hodowcom stałe i powtarzalne dostawy zdrowych prosiąt z jednego źródła, dobre ceny zakupu warchlaków, wyższe ceny sprzedaży tuczników do zakładów mięsnych oraz ogranicza ryzyko przy produkcji. Program Pig.Net dostarcza także wiele rozwiązań finansowych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego producenta trzody chlewnej.